Stále
se něco děje...
Klamovka FIVE
Skupina Exafin a Zdravotní klaun jsou správná parta

Před pár dny se konala oslava kolaudace našeho dokončeného developerského projektu Klamovka 5. Součástí naší akce byla také tombola, jejíž výtěžek jsme věnovali organizaci Zdravotní klaun. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přispěli na dobrou věc. Celá akce probíhala v úžasné veselé atmosféře a proto se tady Zdravotní klaun opravdu neztratil. Protože právě práce klaunů přispívá k lepší náladě a pohodě těch, kteří to nejvíce potřebují. Děkujeme, děláte to se ❤ na dlani a my jsme pyšní, že už jsme třetím rokem malou součástí vašeho teamu.

Klamovka FIVE
KLAMOVKA 5 ZKOLAUDOVÁNA!

KLAMOVKA FIVE ZKOLAUDOVÁNA!
Kolaudační řízení je poměrně komplikovaným procesem, při němž nelze dopředu vyloučit problémy. Proto o úspěšném zakončení řízení s potěšením informujeme všechny naše klienty a budoucí kupující!
KLAMOVKA FIVE BYLA 30.5.2024 ZKOLAUDOVÁNA!

Klamovka FIVE
Garážová stání na Klamovce 5

Prostor společných garáží se dokončuje. Momentálně zbývá jen poslední úprava - číselné označení jednotlivých stání. Během následujících dnů proběhne jejich realizace a nástřik čísel, aby se noví majitelé mohli ve společných garážích snadno orientovat.

Klamovka FIVE
Klamovka FIVE finišuje!

Klamovka 5 se úspěšně dokončuje. Finální podobu dostávají bytové jednotky a také společné prostory.

Klamovka FIVE
NOVINKA! Spustili jsme prodej bytů v domě A!

Nyní nově spouštíme do prodeje bytové jednotky domu A!
K prodeji jsou v tomto domě dispozice 1+kk až 3+kk. Chcete-li si pro sebe vybrat byt, ať k bydlení či investici, neváhejte a kontaktujte naše obchodní oddělení +420 724 511 511!

Klamovka 5
Fasády na celém projektu dokončeny

Fasádní kabátky našeho projektu jsou zdařile dokončeny a my se můžeme plně soustředit na vnitřní části domu, obytné místnosti, koupelny a samozřejmě společné prostory.