Klamovka 5 - prodej bytů

Bydlení
v blízkosti centra

Klamovka 5 je rezidenční projekt, který roste na hranici pražských čtvrtí Smíchov a Košíře, podél ulic Plzeňská a Holečkova a nabízí našim klientům nadstandardní provedení i s vlastním podzemním parkováním.
Pět domů bude hojně obklopeno vegetací, čímž v dané oblasti vznikne unikátní objekt rezidenčního bydlení v zeleni.

Noví majitelé bytových jednotek zajisté ocení blízkost pražské čtvrti Anděl a samotného centra, čímž atraktivita Klamovky 5 ještě vzrůstá.
7/2021

Zahájení výstavby
Klamovka 5 - prodej bytů
1.Q/2024

Předpokládaná kolaudace
Klamovka 5 - prodej bytů
2.Q/2024

K nastěhování

Investice,
která se vyplatí

Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů

Dispozice bytů


Mezi nabízenými jednotkami jsou na výběr dispozice od 1+kk až 4+kk. Díky stupňovitému řešení budou mít vlastní zahrady i byty, u kterých to nebývá běžné. Disponovat jimi totiž budou i vybrané jednotky v druhém a třetím patře. Zbylé byty nabídnou balkón či lodžii. Ke každé jednotce bude možnost přikoupit si parkovací místo v domě, které bude vzhledem k umístění projektu v téměř centrální části Prahy nedocenitelné.

Dům nabídne i obchodní prostory, jejichž pečlivým výběrem ještě atraktivita projektu vzroste.

CENÍK BYTŮ

Lokalita

Výjimečná občanská vybavenost i blízkost centra, to jsou největší přednosti místa, ve kterém Klamovka 5 roste. Pouhých pár minut od Anděla a dalších pár na Václavské náměstí Vám zaručí, že vše důležité budete mít na dosah ruky. Blízké OC Nový Smíchov nabídne desítky různých obchodů a široký výběr restaurací. Anděl disponuje hned dvěma multikiny a v nedalekém okolí máte na výběr hned z několika divadel, včetně vyhlášeného Švandova nebo dokonce Národního.

Takřka u domu budete mít poštu, zastávku MHD, po ruce i řadu večerek, hospůdek a spoustu dalších užitečných míst, jejichž blízkost oceníte.


Každého zajisté potěší snadná dosažitelnost parku Ladronka, jednoho z nejhezčích míst pro pasivní i aktivní odpočinek v Praze. Dále se poblíž nacházejí Cibulecký háj, Zahrada Klamovka nebo Husovy Sady. Příjemnou procházkou se dá také pohodlně dojít na Petřín.

MAPA LOKALITY
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů

Financování

Klamovka 5 - prodej bytů Garantujeme Vám, že kupní cena bytu se po podepsání smlouvy nezmění. Naše smlouvy neobsahují tzv. inflační doložku, tedy žádné ustanovení o tom, že by se cena měla zvýšit v případě růstu cen energií, materiálů a stavebních prací. I my se v této nelehké době pravděpodobně dostaneme do situace, kdy některé z materiálů z vybavení bytu nebudou dostupné a budeme je muset nahradit. Vždy však bude zachována vysoká kvalita a zvýšené náklady vzniklé v průběhu výstavby na zákazníky nepřeneseme.

Zájemci o byty v projektu Klamovka Five mohou volit z různých variant financování. Platební kalendáře jsou vhodné jak pro financování z vlastních zdrojů, tak s využitím hypotečního úvěru.

Základní platební kalendář:

  • Rezervační kauce 100.000 Kč
  • Záloha po uzavření smlouvy o budoucí kupní smlouvě 20 % z celkové ceny mínus rezervační kauce
  • Další zálohy jsou vázané na postup výstavby bytového domu
  • Doplatek po dokončení a kolaudaci

Zvýhodněný platební kalendář = kupní cena snížena o 4%

  • Rezervační kauce 100.000 Kč
  • Záloha po uzavření smlouvy o budoucí kupní smlouvě 90 % z celkové ceny mínus rezervační kauce
  • Doplatek po dokončení a kolaudaci

Pro financování hypotékou od partnerských bank lze využít základní platební kalendář. Hypotéka pak nemusí znamenat navýšení kupní ceny.

Pro všechny klienty je připravenae nabídka hypotečního financování s velmi výhodnými úrokovými sazbami, odhady zdarma, zjednodušeným schvalováním a dalšími výhodami. Více informací rádi poskytnou prodejci bytů.

Standardy

Výběr standardů vybavení pro projekt Klamovka 5 charakterizuje kvalita, odolnost a moderní vzhled. Ze zvolených standardů bychom rádi zmínili například bezpečnostní vstupní i vnitřní dveře výrobce Lignis, vinylovou podlahu od společnosti Barkotex, keramické obklady a dlažbu od dodavatele spol. Proceram nebo baterie německé značky Hansgrohe. Komfortní vnitřní prostředí a dodávku čerstvého vzduchu v bytech zajistí automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla a izolační okna s trojskly.

Dodavatel FarmTherm vybaví byty Smart technologií pro řízení tepla v každém bytě a pro dálkové sledování spotřeb energií. Každý byt bude vybaven zabezpečovacím zařízením pro vstupní dveře bytu a kouřovým čidlem s možností propojení na mobilní telefon.

Klamovka 5 - prodej bytů
Klamovka 5 - prodej bytů
Nestavíme jen byty
plníme sny!

Kontakty

Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte platnou emailovou adresu
Vyplňte text zprávy
Skupina Exafin
Myslíkova 23, Praha 1, PSČ 110 00
IČ: 25710486
DIČ: CZ25710486
zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 63281

GSM: 724 511 511
Web: www.exafin.cz
Email: info@exafin.cz

Jsme na sociální síti